Love Sahlin

VD

0730 21 71 00

love@wtmg.se

Patrik Öster

Projektledare

0701 11 10 00

patrik@wtmg.se

Joel Magnusson

Projektledare

0733 89 98 89

joel@wtmg.se

Thierry Vilmart

Utvecklare

thierry@wtmg.se

Stefan Henke

Utvecklare

stefan@wtmg.se

Marcin Harasimowicz

Utvecklare

marcin@wtmg.se

Leo Tholden

Utvecklare

leo@wtmg.se

Du?

jobb@wtmg.se

Vill du jobba hos oss?

Vi söker alltid nya fantastiska medarbetare. Är du den vi söker? WTMG kan erbjuda dig en plats i teamet med roliga och spännande uppdrag. Vi lägger stor vikt på företagskulturen med allt ifrån resor till Silicon Valley och TV-spelskvällar på kontoret. Kontakta gärna jobb@wtmg.se

Lär mer under Jobba hos oss

Söker du praktik?

Vi hjälper gärna praktikanter som vill lära sig mer om entreprenörskap, webbutveckling och projektledning. Du får följa med oss i vår vardag som entreprenörer och få en inblick i våra projekt. Skicka gärna ett mail till praktik@wtmg.se