Vi är WTMG

Det är vi som är WTMG. Nedan finner du samtliga medarbetare som jobbar med projekt och bemanning.

WTMG Create Design & Utveckling i projektledda uppdrag

Joel Magnusson

Joel Magnusson

CEO
joel@wtmg.se
0733 89 98 89

Patrik Öster

Patrik Öster

Project Manager
patrik@wtmg.se
0701 11 10 00

Johan Eriksson

Johan Eriksson

Developer
johan@wtmg.se

Leo Tholden

Leo Tholden

Developer
leo@wtmg.se

Tomas Jensell

Tomas Jensell

Developer
tomas@wtmg.se

Jonna Fleischanderl

Jonna Fleischanderl

Developer
jonna@wtmg.se

Måns Järneström

Måns Järneström

UI/UX design
mans@wtmg.se