Vi är WTMG *\o/*

Det är vi som är WTMG. Nedan finner du samtliga medarbetare som jobbar med projekt och bemanning.

WTMG Create Design & Utveckling i projektledda uppdrag

Joel Magnusson

Joel Magnusson

CEO WTMG Create & Founder
joel@wtmg.se
0733 89 98 89

Patrik Öster

Patrik Öster

Project Manager & Founder
patrik@wtmg.se
0701 11 10 00

Johan Eriksson

Johan Eriksson

Developer
johan@wtmg.se

Leo Tholden

Leo Tholden

Developer
leo@wtmg.se

Tomas Jensell

Tomas Jensell

Developer
tomas@wtmg.se

WTMG People Bemanning av konsulter

Sunny Narula

Sunny Narula

Sales
Sunny@wtmg.se
0723 - 08 32 34

Karl Eriksson

Karl Eriksson

Consultant Manager
karl@wtmg.se
0765 -00 50 36

Love Sahlin

Love Sahlin

CEO WTMG People AB & Founder
love@wtmg.se
0730 21 71 00

Thineskumar Thilakanathan

Thineskumar Thilakanathan

Developer
thineskumar@wtmg.se

Marcin Harasimowicz

Marcin Harasimowicz

Developer
marcin@wtmg.se