Vi är WTMG *\o/*

Det är vi som är WTMG. Nedan finner du samtliga medarbetare som jobbar med projekt och bemanning.

Vi som gör projekt Projektledare, utvecklare och management

Joel Magnusson

Joel Magnusson

CEO & Founder
joel@wtmg.se
0733 89 98 89

Sandra Gärtner

Sandra Gärtner

Vice President
sandra@wtmg.se
0737 21 64 32

Patrik Öster

Patrik Öster

Project Manager, Marketing Manager & Founder
patrik@wtmg.se
0701 11 10 00

Jacob Valfridsson

Jacob Valfridsson

Project Manager
jacob@wtmg.se
0731 43 90 90

Nicklas Andrew

Nicklas Andrew

Head of Sales & Relations
nicklas@wtmg.se
0761 66 38 71

Johan Eriksson

Johan Eriksson

Developer
johan@wtmg.se

Peder Sjögren

Peder Sjögren

Developer
peder@wtmg.se

Erik Droh

Erik Droh

CTO & Developer
erik@wtmg.se

Leo Tholden

Leo Tholden

Developer
leo@wtmg.se

Vi som bemannar Ansvariga och konsulter

Love Sahlin

Love Sahlin

Head of Sales & Founder
love@wtmg.se
0730 21 71 00

Thineskumar Thilakanathan

Thineskumar Thilakanathan

Developer
thineskumar@wtmg.se

Marcin Harasimowicz

Marcin Harasimowicz

Developer
marcin@wtmg.se