Vi är WTMG *\o/*

Det är vi som är WTMG. Nedan finner du samtliga medarbetare som jobbar med projekt och bemanning.

Vi som gör projekt Management, Projektledning & Utveckling

Joel Magnusson

Joel Magnusson

CEO WTMG Create & Founder
joel@wtmg.se
0733 89 98 89

Patrik Öster

Patrik Öster

Project Manager & Founder
patrik@wtmg.se
0701 11 10 00

Johan Eriksson

Johan Eriksson

Developer
johan@wtmg.se

Peder Sjögren

Peder Sjögren

Developer
peder@wtmg.se

Erik Droh

Erik Droh

CTO & Developer
erik@wtmg.se

Leo Tholden

Leo Tholden

Developer
leo@wtmg.se

Tomas Jensell

Tomas Jensell

Developer
tomas@wtmg.se

Vi som bemannar Ansvariga & konsulter

Love Sahlin

Love Sahlin

CEO WTMG People AB & Founder
love@wtmg.se
0730 21 71 00

Thineskumar Thilakanathan

Thineskumar Thilakanathan

Developer
thineskumar@wtmg.se

Marcin Harasimowicz

Marcin Harasimowicz

Developer
marcin@wtmg.se